Beran

21. 3. – 20. 4.

Vaše okolí je vámi vlivem jarního slunovratu ve vašem znamení fascinováno. Nikdo neví, kde berete jistotu v rozhodování, které vám v minulosti působilo spíše problém. Vy se v těchto dnech rozhodujete opravdu rychle a současně zařizujete výhody pro sebe i svou rodinu a nejlepší přátele.

Nejlepší den: 25. 3.

Nejhorší den: 22. 3.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Pokuste se věnovat práci, která je ryze praktická, a ideály odložte stranou. Podaří se vám totiž vydělat slušný obnos, který vás zachrání od zadlužení. V lásce jste stále hýčkáni, ale bohužel si své štěstí neuvědomujete. Nezadané čekají romantické chvíle s dávnou láskou.

Nejlepší den: 20. 3.

Nejhorší den: 26. 3.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Jste podporováni Marsem, který se ve čtvrtek přesouvá do Raka, a proto máte neustále chuť se energicky vmísit do nějaké záležitosti. Vaším úkolem je udržet nervy na uzdě, spíše mlčet a stát v pozadí. Pomáhejte opravdu jen za těch okolností, když je dotyčný v ohrožení.

Nejlepší den: 24. 3.

Nejhorší den: 23. 3.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Slunce se hned v pondělí přesouvá do Berana, přináší jaro a vy pomalu nalézáte pevnou půdu pod nohama. Jste schopní se věnovat práci na plný plyn, bohužel vás ale stále trápí nedostatek zájmu vašich nadřízených o výsledky vašich snah. Podstatné je, že máte doma svou lásku.

Nejlepší den: 23. 3.

Nejhorší den: 25. 3.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Jste naladěni velice idealisticky, ale hvězdy vám přejí a nikdo vaší dobroty nezneužívá. Jste bezelstní a vesmírné vibrace vás právem chrání. Váš protějšek si na vás jistě nejvíce cení právě onu čistotu duše. Máte také příznivou dobu pro uzavírání nových přátelství.

Nejlepší den: 21. 3.

Nejhorší den: 20. 3.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Úterní novoluní v Beranu se vám snaží ukázat, že máte nějaký skrytý talent, který můžete do budoucna využít ve svém zaměstnání. Bylo by výhodné uvažovat o jiném způsobu práce, ve kterém uplatníte i své další zájmy, a klidně se věnujte i zálibám, které ostatní nepreferují.

Nejlepší den: 25. 3.

Nejhorší den: 21. 3.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

V těchto dnech se pokusíte požádat nejbližší rodinu, aby vám pomohla rozmotat složité milostné vazby. Budete se jednoduše na některé jedince vyptávat a zjišťovat, zda jsou féroví i vůči členům vaší rodiny, protože právě zde cítíte nejasnosti a tak trochu tenký led.

Nejlepší den: 26. 3.

Nejhorší den: 24. 3.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Vlivem novoluní jste ve svém živlu a máte mnoho podnětů, které vás pracovně posouvají. K tomu by se měla připojit i drobná sláva a pravděpodobně si budete připadat šťastní, takže lze říct, že jste mazlíčky hvězd. Navíc vás nyní ve všem podpoří vaše rodina a protějšek.

Nejlepší den: 22. 3.

Nejhorší den: 23. 3.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Období jarního slunovratu je příznivé pro vás, kteří jste zamilovaní, kdy si budete zažívat stavy euforie a absolutního štěstí. Potřebujete mnoho lásky dávat i přijímat a obojí by se mělo dařit. Co se týče oblasti financí, jste také v přízni hvězd – užívejte to plnými doušky!

Nejlepší den: 24. 3.

Nejhorší den: 26. 3.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Jste v přízni planety Venuše, která pro vás udělá mnoho dobrých opatření v oblasti společného majetku s partnerem. Venuše přeje velmi silně z materiálně laděného Býka. Jste rovněž zemské znamení, a tak si můžete společně notovat ve stejných názorech na investování.

Nejlepší den: 20. 3.

Nejhorší den: 22. 3.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Pro své okolí či pro svou rodinu můžete teď působit poněkud asketicky. Lidé vás buďto pomlouvají, nebo vám otevřeně závidí vaši neochvějnost. Lákavé radosti života s lehkostí odmítáte, víte, že jde o nebezpečné pozlátko, za které byste později draze zaplatili.

Nejlepší den: 26. 3.

Nejhorší den: 25. 3.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Máte vhodný čas pro práci, která je psychicky poněkud náročnější. Budete potřebovat podporu přátel, kteří se postarají o nutné záležitosti kolem vaší domácnosti. Nebojte se tuto pomoc přijmout, vyplatí se to, protože zaměstnáním teď vyděláte vyšší obnosy peněz.

Nejlepší den: 121 3.

Nejhorší den: 24. 3.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články