Pondělí 3. 4.

Měsíc se nachází v Panně. Po ránu vypijte sklenici odražené vody, můžete přidat zázvor, med a citron. Naučte se ráno pravidelně vyprazdňovat. Prospěje to střevům.

Úterý 4. 4.

Luna se ve 23.51 přesouvá do Vah. Máte-li bolesti po tučném jídle, pijte 3x denně čaj obsahující hořčiny - podporuje odtok žluči. Jezte malé porce a u jídla nepijte.

Středa 5. 4.

Měsíc dorůstá ve Vahách. Snažte se vidět na životě jen to lepší. I na špatné zkušenosti můžete najít něco dobrého, minimálně se z ní můžete poučit do života.

Čtvrtek 6. 4.

Dnes v 6.34 nastane úplněk ve Vahách. Zajděte si na kosmetiku, nechte se nalíčit. Ledvinám škodí přesolování a měli byste se více hýbat, choďte na dlouhé procházky.

Pátek 7. 4.

Měsíc se přesouvá do Štíra v 8.29. Zkuste jíst jídla, která mají černou nebo tmavou barvu. Mezi taková jídla patří např. černý chléb, černé fazole, červené fazole, černé houby, kaštany, černý kaviár, švestky, černá ředkev, černá sezamová semínka, vlašské ořechy, granátová jablka atd. Tato barva totiž ovlivňuje ledviny. Nezapomínejte na pitný režim.

Sobota 8. 4.

Luna se nachází ve Štíru. Dejte si do vody jablečný ocet. To ničí bakterie v pohlavním a močovém ústrojí a tlumí menstruační bolesti. Jezte též sušené brusinky.

Neděle 9. 4.

Měsíc se ve 14.57 přesouvá do Střelce. Vsedě masírujte bod, který najdete několik centimetrů pod kolenem na vnější straně nohy. Podporuje trávení a vyměšování.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články