Začátek love story jako z románu se datuje do roku 2011, kdy spolu začaly tyto dvě hollywoodské hvězdy randit. A nezůstalo jen u toho, pár měsíců poté se také slavná herečka s hercem vzali při tajném obřadu za přítomnosti nejbližších přátel a rodiny. A nyní, o jedenáct let později, jsou čtyřnásobnými rodiči a podle obrazu v médiích i na sociálních sítích jim to pořád skvěle klape. A rozhodně spolu zažívají hodně legrace. Umí si před ostatními vyznat city, ale také se roztomile poškádlit.

Zdroj: Youtube

Lidský štít

Kupříkladu v roce 2015, krátce po narození prvního dítěte, herec v show Davida Lettermana zavtipkoval o tom, jak mu role otce změnila život. Zatímco před dítětem prý říkal své manželce spoustu sladkých vět ve stylu, že by se nechal postřelit, aby ji zachránil, nebo že nikdy nebude nikoho milovat tak jako ji, když se dceři poprvé podíval do očí, hned prý věděl, že kdyby někdy čelili útoku, použil by svou manželku jako lidský štít.

Přání k narozeninám

Není pochyb o tom, že Ryan Reynolds své ženě ke dvaatřicátým narozeninám, které oslavila v roce 2019, popřál osobně, ale nevynechal ani sociální sítě. A u této příležitosti si z ní udělal legraci. S přáním všeho nejlepšího totiž na svém Instagramu sdílel také sérii snímků, které se většinou neukazují, ale spíše mažou. Jinak krásná herečka na nich totiž nevypadá jako z přední stránky magazínu a je vidět, že na focení nebyla úplně připravená. Na rozdíl od jejího muže, který se na nich usmívá do foťáku.

Nejlepší dárek

Ovšem když slavil narozeniny Ryan, Blake zahrála na dojemnou notu. Nechala mu totiž namalovat velmi speciální obraz s chlapcem roznášejícím noviny a herec se se svými fanoušky podělil o to, co pro něj toto dílo znamená. Jeho první prací bylo totiž roznášení novin a na plátně je vyobrazený také dům, ve kterém vyrůstal. Ryan to označil za nejlepší dárek, který od své ženy kdy dostal a potom s humorem jemu vlastním dodal, že kdyby u nich doma začalo hořet, zachrání nejdřív obraz a potom se vrátí pro svou manželku.
 

Hřejivá slova

Když si herec loni v prosinci přebíral cenu na akci People's Choice Awards, nezapomněl poděkovat své manželce a dětem za to, že je má. Řekl o nich, že jsou jeho srdce, naděje a štěstí a také uvedl, že sice často žertuje o tom, jak ho rodina vyčerpává, ale ve skutečnosti mu dává víc síly, než si kdokoli může zasloužit.   

Hřejivá slova na druhou

Ocenit veřejně svého manžela umí i Blake a udělala to například loni, když mu předávala cenu po mimořádné umělce v zábavním průmyslu American Cinematheque Award. Pochválila jeho dobré srdce, pracovní morálku, integritu, humor i filantropii a ocenila také, že ať je jakkoli zaneprázdněný, snaží se s rodinou trávit co nejvíc času, i kdyby měl dorazit rovnou z natáčení ještě potřísněný umělou krví. 

Zdroj: Vlasta.cz, Twitter, DailyMail

Související články