Rozhovor

Linda Rybová patří mezi oblíbené herecké tváře, moc volného času tím pádem nemá. Málo se ví, že původně měla být baletkou. Z těch dob jí zůstaly nejen vybočené nohy a rupající palce, ale také lad a smysl pro pohyb. Tvrdí, že nerada s manželem Davidem Prachařem na jevišti nebo před kamerou tvoří pár, v novém seriálu Revír ale párem jsou.

V rozhovoru prozradila, jaký vztah má k estetické chirurgii. "Když mají ženské děti, nikdy nebudou vypadat ve čtyřiceti jako holky, které je nemají. Je to vaše tělo, vaše tvář, ve které jsou vepsané všechny ty starosti, strachy, porody, všechno to nespaní. Tak to je. A musíte si vybrat, co je vám vlastní a po čem toužíte. Co chcete obětovat, a co ne."

Hlavní téma

"To si najdete na internetu... Zaplaťte to pomocí internetového bankovnictví..." Zatímco mladší generace zvládá nástrahy internetu a s nedočkavostí hledí, co přinese umělá inteligence, mnozí ze seniorů jsou vyděšení. Zvlášť pokud jde o peníze a osobní údaje, platí: Důvěřuj, ale prověřuj. Částka, kterou se nejčastěji podaří odcizit svým obětem, je údajně okolo sto šedesáti tisíc. Jak se tomu ubránit, o tom je hlavní téma Vlasty.

Tipy a inspirace

Nejnovější trendy v líčení zkoumala naše expertka Lucie Fendrychová. Zjistěte, s jakou rtěnkou nešlápnete vedle a jaké oční linky si namalovat.

Z krásných snů se nikomu moc nechce vracet do reality, co ale znamená, když nás pravidelně přepadají noční můry?

Měli by o sobě partneři vědět všechno, nebo existují povolená malá tajemství? A jaká to jsou? Tyto otázky si nepřestanete klást ani po třiceti letech manželství. Na jednom se shodnou odborníci i zkušené vztahové harcovnice. Že byl s ex lepší sex si vždycky raději nechte pro sebe. 

Velikonoční recepty

V rubrice recepty jsme nachystali tipy na trochu netradiční sladké velikonoční pečení. Až jsme z toho začali v redakci trochu šišlat! Mrkvový dortík ve tvaru hnízdečka s barevnými vajíčky, nebo čokoládová pěna s jedlou "hlínou" a čerstvě sklizenou minimrkvičkou do skleničky jsou (nejen) pro hračičky. Máslové sušenky ve tvaru vajíčka s meruňkovou zavařeninou zvládne ale každý.

Zdroj: vlasta.cz

Související články