Věděli jste, že preference vašeho nočního úboru může odhalit i některé vaše osobnostní rysy? Ať už jste fanoušek pohodlného trika a šortek, hedvábného setu, velkého trička nebo vůbec ničeho, to, co si oblékáte na noc do postele, může odhalit hodně o vaší povaze. Potvrzuje to i psycholožka Matilda Moffett ze Select Psychology.

Zdroj: Youtube

Bavlněné pyžamo

Nosíte na spaní bavlněné pohodlné pyžamo? Pak to svědčí o tom, že jste nostalgická. Matilda Moffett říká: „Pyžamo, zvláště to, které má na sobě karikatury nebo postavičky z našeho dětství, může naznačovat, že milujete tradice a máte sklon k nostalgii. Většinou je pro vás rodina na prvním místě, stejně jako loajalita a integrita, což jsou klíčové osobnostní rysy.“ Nikdy nepodvádíte, nelžete a všichni vám důvěřují.

Hedvábné sety

Dáváte přednost hedvábí? Naznačuje to, že jste zaměřená na kariéru a jste ambiciózní. „Satén nebo hedvábí ukazují, že jste ctižádostivá a odhodlaná dosáhnout v životě velkých věcí. Kariéra pro vás může znamenat víc než rodinné štěstí,“ říká psycholožka Moffett.

Flanelové oblečení s knoflíky

Nosíte ráda flanelové oblečení, a navíc ještě k knoflíčky? Pak oceňujete zdraví a hygienu. „Mnohé ženy, které nosí flanelové noční úbory, vykazují silné organizační schopnosti. Zároveň se však obávají, že ne vždy mají kontrolu nad situacemi, v nichž se ocitají,“ říká Matilda Moffett.

Související články

Kombiné

Pokud nosíte ráda na noc kombiné, jste charismatická a dokážete okouzlit téměř každého. Lidé vám důvěřují a nemáte nouzi o přátele. Vaše pozitivita je nakažlivá. Jste bezprostřední, oblíbená a cítíte se fajn ve svém těle bez ohledu na to, jak vypadá. Víte moc dobře, že krása je věc postoje ke svému tělu.

Spaní v županu

Spíte v županu? Podle psycholožky Matildy Moffett to možná znamená, že vám chybí sebevědomí. „Nevěříte sami sobě a v županu hledáte ochranu před problémy, které vás znepokojují.“

Maxitriko

Tričko nadměrné velikosti je pohodlné, lehce se udržuje a klidně v něm můžete jít i k popelnici. Podle psycholožky Moffett maxitriko naznačuje svobodného ducha a velké sebevědomí. „Pravděpodobně jste osoba, která ví, co chce. Vaším cílem je cítit pohodlně ve své kůži a žít podle svých vlastních pravidel.“

Související články

Spíte v ponožkách

Musíte mít na noc na nohách ponožky? Pak to zřejmě znamená, že se ovládáte a postrádáte empatii. „Nošení ponožek do postele může naznačovat, že jste pragmatická a příliš se kontrolujete. Ve své každodenní činnosti usilujete především o efektivní výkon, přičemž nic neponecháte náhodě,“ tvrdí psycholožka.

Klasická noční košile

Milujete klasiku? Tedy noční košili, dlouhou až na zem, nebo krátkou pod zadek? Pak jste nejen smyslná, ale taky praktická. To se projevuje ve všech oblastech vašeho života, od práce, přes výchovu dětí až po sex. V životě je pro vás důležitý selský rozum a rozhodně nelítáte v oblacích.

Spíte nahá

Ženy, které jdou do postele v rouše Evině, mají kreativního a idealistického ducha. Jste přirozené vůdkyně a dokážete prosadit cokoli chcete. „Pravděpodobně jste se svým životem spokojená a nebojíte se vlastního úsudku,“ domnívá se psycholožka Moffett. Jste originální a novátorská, dokážete se s nadšením pustit do čehokoli. Vaše spontánnost je nakažlivá.

Zdroj: vlasta.cz mattressonline.co.uk/blog/sleep-news/what-sleepwear-says-about-your-personality

Související články