Obrázek Vlasta.cz

Tajemný japonský horoskop: Jste borovice, sakura nebo javorový list?

Země vycházejícího slunce přináší nový pohled na lidský osud. Nahlédněte do jejího tajemného proroctví… Datum narození vám naznačí, co vás čeká! Berte to jako výzvu a jednu z možností, jak se dívat do budoucnosti.

Obrázek Vlasta.cz

Atlas matek: Otestujte se, jaká jste a jak ovlivňujete okolí

Po vyslechnutí historek z blízkého i širšího okolí jsme sestavily přehled nejčastějších druhů, které doma máme nebo jsme měly. Jaká matka jste vy? A jak to ovlivňuje váš život a okolí?

Hledání budoucnosti nebo raději klidu v duši?

Znáte indický horoskop? Zjistěte, zda jste hlava kobry nebo drahokam

Věříte horoskopům? Nebo je to pro vás jenom zábava? Indická moudra vám ukáží, jaký typ jste a co můžete čekat od světa kolem sebe. Inspirujte se následující typologií.

Obrázek Vlasta.cz

Vůně podle horoskopu? Co bude vonět vašemu znamení?

Zkuste pro změnu při výběru nového parfému využít hvězdy. Váš horoskop napoví, jaká vůně se bude líbit právě vám. Vsadíte třeba na květinovou nebo spíše na těžší kořeněnou? Nechte si poradit!

Obrázek Vlasta.cz

Inspirace z harému: řekněte to květinou

Nejenom na Valentýna se dá květinami promluvit. Bohužel, pryč jsou ty romantické časy, kdy každá dáma a každý kavalír věděli, co znamená vzkaz ve formě fialky, chrpy nebo skloněného tulipánu. Na druhou stranu je dneska jisté, že nikoho žádná květina...